Skleněné dveře, skleněné stěny

Skleněné dveře nebo prosklená výplň ve vašich dveřích z programu Grafosklo vám umožní mít originální dekor, ať ve formě fotografie nebo látky. Celoskleněné dveře jsou z kaleného bezpečnostního skla.

Sklo navíc dokáže prosvětlit a opticky zvětšit prostor a ani s přibývajícími léty neztrácí nic ze svých základních vlastností.

Sklo - naše Grafosklo se pyšní maximální odolností a pevností

Všichni si pod pojmem sklo přestavují materiál, který je křehký a náchylný na rozbití. Technologie, použitá pro sklo vysoce odolné a pevné, se nazývá kalení, kdy výsledným produktem je sklo kalené neboli tvrzené.

Kalené sklo je pětkrát odolnější vůči bočnímu nárazu než sklo nekalené. Jeho rozbití je tedy v běžném užívání takřka nemožné. Pokud se takové sklo poškodí, pak se toto kalené sklo rozpadne na neostré úlomky, u kterých nehrozí pořezání či poranění, jako je tomu u běžného skla.

Kalené sklo Grafosklo

V případě kaleného skla GRAFOSKLA s vnitřní bezpečnostní folií nehrozí ani vysypání úlomků do prostoru, protože ty zůstanou pohromadě na folii. Kalené sklo lze umístit prakticky kamkoliv i do těsné blízkosti topení a krbů, protože toto sklo odolá teplotě až do 200ºC. Toto sklo lze díky svým vlastnostem považovat za sklo bezpečnostní.

CELOSKLENĚNÉ DVEŘE JAP CELOSKLENĚNÉ DVEŘE KASARD CELOSKLENĚNÉ DVEŘE SAPELI

Celoskleněné dveře JAP

Celoskleněné dveře Kasard

Celoskleněné dveře Sapeli

Celoskleněné dveře Sapeli